تاریخ امروزخرداد ۱۸, ۱۳۹۹

افزودن اکسپلویت به Metasploit – Kali linux

امروز میخوام به شما اموزش رو بدم که اکسپلویت رو که از وبسایت هایی مثل Rapid7 ، Github یا Exploit-db دانلود میکنید (البنه مخصوص Metasploit باشه) رو درون بستر Metasploit اجرا کنیم . پس با ادامه مقاله با ما باشید.


خوب همونطور که میدونید متااسپیلویت یکسری اسکریپت های مخصوص خودشو داره که تعداد اون از ۱۷۰۰تا هم بیشتره !!

با این وجود از این برنامه و گروه برنامه نویسش امکان این رو نداره که بیاد و اسکریپت های افراد مختلف که مینویسن رو داخل خودش قرار بده و این میتونه خیلی برای تیم اونا مشکل ساز باشه ،  پس شما برای اینکه بتونید از اکسپلویتی که افراد مختلف مینویسن یا حتی شما نوشته باشید استفاده کنید باید اون هارو با استفاده از فیلم اموزشی که برای شما اماده کردیم استفاده کنید.

دوستان داخل این فیلم اموزش اومدیم . حتی برای شما یک اکسپلویت هم تست کردیم که البته خیلی قدیمی هستش . اما برای نشون دادن اینکه این روش کار میکنه خوب هستش 🙂 شما میتونید از وبسایت های Rapid7 ، Github یا Exploit-db اکسپلویت های بروز دانلود کنید!

متااسپلویت چیست ؟

اکسپلویت

یک ابزار برای تست نفوذ و استفاده از اکسپلویت است که اجازه می‌دهد تا شما طراحی و اکسپلویت‌های لازم در این مورد خاص از فشار نبرد که پیلود است که در صورت عدم موفقیت حمله برای مثال نصب یک پوسته یا یک VNC سرور امکان‌پذیر می‌کند. همچنین این چارچوب امکان رمز نگاری کد شل را می‌دهد که می‌تواند این حمله از شناسه یا IPS پنهان کند. برای حمله به سرور از راه دور سرویس‌ها و نسخه‌ها که نیاز تحقیقات بیشتری دارد می‌توان با کمک ابزار ان‌مپ یا nessus انجام داد. به زبان ساده دوستان شما میتونید با این ابزار به سیستم ها و پلتفرم های نفوذ کنید.

لطفا آموزش را تماشا کنید !

 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا انتقاد تیم اینترفا را از محبت خود محروم نکنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *