تاریخ امروزدوشنبه , ۲۳ تیر ۱۳۹۹

افزایش سرعت اینترنت سیستم

در این مطلب سعی داریم نحوه افزایش سرعت در ویندوز را به شما آموزش دهیم.

کم بودن سرعت اینترنت همیشه باعث کلافگی کاربران می شود و شاید فکر کنند که این پایین بودن سرعت از جانب اپراتور ارائه دهنده خدمات باشد؛ اما این مشکل در ویندوز دلایل گوناگونی دارد.

سرعت اینترنت یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار دنیای ارتباطات است. هنگامی که نمی‌توانید از تمام توان اینترنت خود استفاده کنید سرعت آن کاهش پیدا می‌کند در این آموزش یکی از روش های افزایش سرعت را بیان میکنیم.

عبارت های استفاده شده در ویدیو

۱-  MaxConnectionsPerServer

۲-  MaxConnectionPerl_OServer

سرعت اینترنت ایران در جهان چقدر است

بر اساس جدیدترین بررسی‌ها در گزارش سرعت جهانی پهنای باند سال ۲۰۱۸، ایران از بین ۲۰۰ کشور، در رتبه ۱۴۵ قرار دارد. سه کشور اول بیشترین سرعت اینترنت به‌ترتیب سنگاپور، سوئد، دانمارک بوده و سه کشور با کم‌ترین سرعت اینترنت به‌ترتیب یمن، تیمور شرقی و ترکمنستان هستند.

پر سرعت ترین اینترنت جهان

شاید برای شما هم سوال باشد که کدام کشور پر سرعت ترین اینترنت جهان می باشد؟! در حال حاضر پر سرعت ترین اینترنت در جهان متعلق به کشور تایوان می باشد که سرعت میانگین اینترنت این کشور ۸۵٫۰۲ مگابیت در هر ثانیه ( Megabits per second ) می باشد که واقعا خارق العاده است و شما می توانید ۵ گیگابایت را تنها در ۸ دقیقه دانلود کنید!

همچنین جالب است بدانید که ۳۷ کشور از ۵۰ کشور رتبه بندی شده جهان نسبت به اینترنت در قاره اروپا می باشد و ۱۰ کشور نیز از قاره آسیا، ۲ کشور از آمریکا شمالی و تنها یک کشور در آفریقا می باشد!

در صورت داشتن هرگونه سوال یا انتقاد تیم اینترفا را از محبت خود محروم نکنید.

 

اشتراک‌گذاری

4 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *