تاریخ امروزخرداد ۱۸, ۱۳۹۹

نصب مجدد ویندوز ۱۰ بدون از دست دادن داده ها

برای کاربران ویندوز همواره این مشکل وجود دارد که ناگهان با خرابی ویندوز خود مواجه بشوند و باید به سرعت ویندوز خود را عوض کنند اما نگران پاک شدن اطلاعات خود هستند. برای آموزش تصویری نصب ویندوز ۱۰ ، ۸ و ۷ بدون از دست رفتن و پاک شدن اطلاعات با اینترفا همراه باشید.

گامی که سیستم شما به مشکلات مختلف بر می خورد و بسیاری از راه حل های موجود در اینترنت را امتحان کرده اید که سیستم شما درست نشده است، باید ویندوز خود را مجدداً نصب کنید تا مشکلات برطرف شود. با استفاده از روشی که قصد داریم به شما آموزش بدهیم، می توانید فایل های شخصی و برنامه های نصب شده را نگه دارید و نگران پاک شدن آن ها نباشید


ویندوز چیست؟

ویندوز یک سیستم عامل است که در واقع رابط ما با قطعات سخت افزاری کامپیوتر می‌باشد. یعنی در واقع کار ما را راحت‌تر کرده و ما می توانیم با اشکال گرافیکی کارهای به ظاهر ساده ای را انجام دهیم که اگر می‌خواستیم همین کار به ظاهر ساده رو بدون استفاده از ویندوز انجام دهیم آن وقت بود که پی می بردیم ویندوز به چه میزان کار ما را راحت کرده است.
تمام نسخه‌های ویندوز که موجود است، محصول شرکتی به اسم مایکروسافت است و اصولا ویندوز را به اسم مایکروسافت ویندوز می‌شناسند.

 

لطفا آموزش را تماشا کنید !

 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا انتقاد تیم اینترفا را از محبت خود محروم نکنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *